ZASTAVTE STÁRNUTÍ s Pleťovými maskami CZECH CAVIAR….

Milé zákaznice, milí zákazníci,

vítě, že letošní léto končí 23. září? To je ještě dlouhá doba, po kterou bude naše pokožka vystavena vlivům spojeným s opalováním. Zejména čelíme extrémnímu vysoušení pleti a tím i rychlejší tvorbě vrásek.

Jak tomu zabránit? V minulých dvou měsících jste měli jedinečnou možnost doplnit si velmi výhodně naše Kaviárové krémy, které jsou základem pro boj právě proti vráskám díky vysokému obsahu SUPERINGREDIENCE=kaviárového extraktu.

Nyní Vám nabízíme exkluzivní možnost doplnit základní péči o VÝHODNÝ SET MASEK za 1299CZK za 6balení, které Vám pohodlně vydrží až 2měsíce….

Kromě našich extremně výživných Kaviárových profesionálních masek REGENERAČNÍ a LUXUSNÍ, můžete volit BIO NANO masky HYDRATAČNÍ, ANTI AGE, které se postarají nejen o Váš obličej, ale také oblast krku. Dále máme speciální BIO NANO ROZJASŇUJÍCÍ masku pod oči, kde v jednom balení jsou celkem 4páry, které Vás zbaví otoků a tmavých kruhů…

A právě teď v probíhajícím letním počasí určitě oceníte naší NOVINKU v podobě BIO-Hydrogelové technologie, kdy jako jedna z malá značek využíváme přírodní polymery(karagenany) jako stavební látku masek. Ty pochází z červených mořských řas a dodávají tak našim produktům jedinečné vlastnosti. V kombinaci s dalšími aktivními látkami jako je kyselina hyauluronová, ALOE VERA, zklidňující D-PANTHENOL, 100% přírodní OSILIFT, ale i 24K zlato určitě nesáhnete vedle.

Tak neváhejte a MASKUJTE SE:)

S láslou Váš Ceskykaviar.cz

Výhodný set pleťových masek

Cena 1 299,00 Kč bez DPH 1 073,55 Kč skladem
Výhodné balení našich profesionálních kaviárových masek.
bal
Cena 1 299,00 Kč bez DPH 1 073,55 Kč