TROUT - 24hodinový regenerační krém

Tento unikátní 24hodinový regenerační krém TROUT s vysokým obsahem extraktu z jiker pstruhů je navržen tak, aby poskytl ochranu pokožce zejména před negativními a nepříznivými vlivy, jako je sluneční svit, UVA záření, záření modrého světla z monitorů, znečištění ovzduší a další. Zároveň byl při vývoji produktu kladen důraz na stabilitu, senzorickou příjemnost a dobrou vstřebatelnost, a tak pleť dokonale regeneruje, hydratuje, projasňuje a zároveň zklidňuje. Krém má lehce narůžovělou barvu-lososovou, která je způsobena přítomností jednoho z nejsilnějších antioxidantů v přírodě v podobě karotenoidů. Kromě patentovaného 100% čistého oleje z jiker pstruhů obsahuje další hodnotné látky jako je kyselina hyauluronová, extrakt ze zeleného čínského čaje, Vitamín C a E, Panthenol, Skvalan, Avokádový a sezamový olej.

  Hlavní benefity lipidového-tukového oleje z jiker pstruhů

  • obsahuje přírodní barviva neboli karotenoidy (způsobují narůžovělou barvu jiker pstruhů)
  • tyto látky se projevily jako zázračné ve smyslu ochrany před UVA zářením
  • vysoce účinný a hlavně silný ANTIOXIDANTEM s vysokým obsahem Vitamínu A, který samo tělo neumí vytvářet právě narůžovělá barva jiker slouží defacto jako jejich ochrana v přírodě před negativními účinky UVA záření a to až na úroveň DNA buněk
  • samozřejmostí je v našem případě získávání jiker ze pstruhů pro účely extraktu stejně jako u jeseterů tzv. FRIENDLY neboli přátelským způsobem, kdy ani v tomto případě nedochází k jejich usmrcení, čímž opět navazujeme na udržitelnost zdroje

  Hlavní benefity tohoto produktu

  • projasňující účinek na pleť
  • komplexní regenerace a hydratace pleti
  • zhášení volných radikálů a díky tomu tak zpomalení stárnutí pleti
  • krém má prodloužený účinek a lze jej tak podle potřeby použít na den i noc
  • krém je vhodný pro všechny tipy pleti

  Jak používat TROUT Krém

  • Malé množství tohoto krému nejprve lehce zahřejte v dlaních a naneste jej na důkladně vyčištěnou pokožku obličeje, krku a dekoltu.
  • Zvláštní pozornost při nanášení věnujte problematickým partiím se sklony k výskytu pigmentových skvrn.
  • Produkt také můžete jemně vmasírovat pomocí prstů tahy směrem od středu obličeje k uším abyste podpořili jeho liftingový efekt. (na zapracování lze také použít masážní krystal anebo váleček).
  • krém má prodloužený účinek a lze jej tak podle potřeby použít na den i noc
  • krém je vhodný pro všechny tipy pleti

  Popis jednotlivých složek

  Extrakt z jiker pstruhů

  který Vaší pokožku ochrání před negativními účinky UVA záření-tzn. že fakticky zabrání tvorbě nových pigmentových skvrn. Dále také dokáže při dlouhodobém užívání zlepšovat stav již vzniklých pigmentových skvrn. Díky vysokému obsahu Vitamínu A a vlastnosti velice silného antioxidantu dokáže krém bojovat aktivně s tzv. volnými radikály a to jak z vnějšího prostředí tak zejména ty, které vznikají vlivem hodně používaného modrého světla(obrazovky telefonu, PC, TV atd.)

  Kyselina Hyauluronová

  Je nedílnou součástí každého kvalitního hydratačního produktu. Je známá pro své intenzivní zvlhčující vlastnosti. Dokáže na sebe navázat velké množství vody a to až stonásobek vlastní váhy. V naší pleti se vyskytuje přirozeně. Je třeba ji ale pravidelně doplňovat a udržovat díky ní v kondici kolagenová vlákna, která tvoří pokožku pružnou pevnou a mladistvou.

  Avokádový olej

  Obsahuje velké množství omega mastných kyselin, je zdrojem vitaminu A, E a K, které zlepšují kvalitu pokožky a pomáhají při její obranyschopnosti. Antioxidanty v avokádovém oleji mohou pomoci zmírnit příznaky spálení sluncem, zejména beta karoten, vitamín D, bílkoviny, lecitin a esenciální mastné kyseliny v oleji podporovat hojení a zklidňovat pokožku. Je určený pro všechny typy pleti. Ideální pro suchou, ochablou a celkově povadlou pleť, které navrací zpět její elasticitu. Tento olej má anti-agingové účinky.

  Tocopheryl Acetate (vitamin E)

  Vitamin, který je životně důležitý pro naše tělo. Přirozeně se vyskytuje v přírodě, například v sójových bobech, rostlinných olejích, ořechách, masu apod. Bývá ve formě viskózního žlutého až hnědého oleje. Pro pokožku je přírodním antioxidantem. Existuje dokonce několik druhů Vitaminu E, které se liší způsobem výroby. Tocopherol vzniká vakuovou separací z rostlinných olejů a velmi dobře se vstřebává do pokožky. Tento vitamín v pokožce také snižuje následky popálení sluncem a přirozeně ji chrání před UV zářením, napomáhá rychlejší regeneraci a hojení drobných poranění.

  Panthenol

  Provitamin B5, je alkoholovým analogem kyseliny pantotheové. Vyznačuje se skvělou absorpcí, vysokým zklidňujícím a hydratačním účinkem. Pokožku jemně zvláčňuje a podporuje její přirozené ochranné procesy. V kosmetice se nejčastěji využívá jako tišící produkt podrážděné nebo popálené pokožky.

  Squalane

  Látka získávaná z rostlinných i živočišných olejů (původně ze žraločích jater). Dnes se na jeho výrobu používá především olivový, případně jiný rostlinný olej. Jedná se o tzv. „suchý olej“. Suché tělové oleje se okamžitě vpijí do pokožky, bez zanechání jakéhokoli mastného filmu. Tyto oleje, které mají vysoký obsah mastných kyselin, jsou nejen rychle absorbovatelné, ale také lehké, nemastné a nelepivé. Skvalen má antioxidační účinky a pokožku chrání před volnými radikály a slunečním zářením, vstřebává do sebe toxiny a těžké kovy. Svým složením je skvalen podobný přirozenému kožnímu mazu. Pokožku hydratuje, zjemňuje a napomáhá dalším účinným látkám k lepšímu roztírání a vstřebávání. Je nekomedogenní (neucpává póry), proto je vhodný pro mladou a problematickou pleť, u zralé pleti naopak snižuje výskyt vrásek.