Český Kaviár pleťová maska LUXUSNÍ

Jedná se o speciální druh profesionální masky, kdy se práškový kaviárový extrakt společně s extraktem z hnědých mořských řas kombinuje se speciálně vyvinutým krémem.

 • Výrobce: Ceskykaviar.cz s.r.o.
 • Dostupnost: momentálně nedostupné

  Stavy skladů

  Eshopskladem 0 bal
  na dotaz
 • Záruka:24 měs.
 • Cena bez DPH: 412,40 Kč / bal
 • Cena s DPH 21%:499,00 Kč
 • Balení obsahuje 2 ks.
 • bal

  Obsah balení

  1 x 100ml krém
  1 x 25g prášek

  Popis

  DVOJITÁ DÁVKA Kaviárového extraktu a dalších živin důležitých pro Vaši pleť. Je vhodná pro všechny typy pleti, zabraňuje tvorbě vrásek, hydratuje a sjednocuje tón pleti.

  Jedinečná pleťová maska z naší profesionální řady, kdy se k její přípravě nepoužívá stejně jako u ostatních typů voda, ale se speciálně vyvinutým krémem.

  Součástí balení jedné kaviárové pleťové luxusní masky jsou dva komponenty:

  a) speciálně vyvinutý krém o objemu 100ml
  Obsahuje vysoký podíl kaviárového extraktu(0,5% z objemu) bohatého na vitamíny A a D, kolagen, všechny druhy nenasycených mastných kyselin. Dále obsahuje výtažek z hnědých mořských řas, kdy je tento extrakt bohatý zejména na alginátové soli a také kyselinu alginátovou. Tyto soli a kyseliny na sebe dokáží vázat velké množství molekul vody a jsou tak dokonalým prostředkem k hydrataci. Navíc perfektně regulují činnost mazových žláz.

  b) 25g prášku s kaviárovým extraktem s výtažkem z máty peprné
  Základem produktu je kaviárový extrakt bohatý na desítky živin, včetně minerálů, proteinů, vitamínů a lipidů. Ten je doplněn o výtažek z máty peprné, která pleť osvěžuje, chladí, prokrvuje a tonizuje.

  Barva této odlupovací masky je černá s příjemnou vůní, tak aby Váš kosmetický rituál byl dokonalý.

  VITAMIN A - stimuluje tvorbu kolagenu,chrání pleť před působením volných radikálů,napomáhá regenerovat kožní buňky,zkvalitňuje vzhled.

  VITAMIN D - silný antioxidant,který podporuje hydrataci pleti.

  KOLAGEN - protein přirozeně se vyskytující v našem těle. Pomáhá obnovovat elasticitu kůže a tím minimalizovat projevy vrásek a jemných linií. Stejně tak slouží k vyplňování zjizvené tkáně.

  DHA,EPA - tyto polynenasycené kyseliny mají protizánětlivé účinky. Tělo je umí samo tvořit jen do omezené míry,proto je vhodné je přijímat i z dalších zdrojů.

  α LINOLENIC ACID ALA - polynenasycená omega-3 mastná kyselina,jedna ze dvou esenciálních mastných kyselin. Pokud je aplikována přímo na pleť,zlepšuje kvalitu kožní bariéry a tím i celkový vzhled pleti.

  ESENCIÁLNÍ MASTNÉ KYSELINY - tělo je samo neumí produkovat,musí být dodávány ze stravy.

  Alginát sodný - má unikátní vlastnost – vázat obrovské množství molekul vody. intenzivně zvlhčuje a vyživuje pokožku.

  Alginátové kyseliny - zvlhčují hluboké vrstvy kůže;mastná pleť se stává svěžejší,protože regulují činnost mazových žláz;povadlé pleti vrací schopnost vyrábět kolagen,který napomáhá napínání kontur obličeje;kombinované pleti dodávají potřebné výživné látky,zlepšují látkovou výměnu - odvádí z kůže toxiny a produkty zánětu,jsou přírodním sorbentem těžkých kovů.

  Crystallized menthol - Krystalický mentol je součástí silice máty peprné. Osvěžuje, chladí a prokrvuje, tonizuje. Často se používá k posílení chladivého účinku.

  Příprava

  Masku aplikujeme na vyčištěnou pleť.

  1. Připravíme si sáček s krémem(100ml) a sáček s práškem(25g)

  2. Do misky vysypeme nejprve celý obsah sáčku s práškem a následně přidáme krém

  3. Oba komponenty rychle a důkladně promícháme, dokud se nevytvoří souvislá hmota a okamžitě nanášíme.

  4. Následně špachtlí naneseme souvislou vrstvu na obličej, případně krk a dekolt. Vyhneme se oblasti očí, nosu a úst. V případě kontaktu s nimi je okamžitě opláchneme vodou.

  5. Masku necháme působit 15-20min.

  6. Masku odloupneme z obličeje(ideálně jako jeden kus). Zbylé části masky odstraníme.