Český Kaviár BIO-HYDROGELOVÁ pleťová maska ZLATÁ

Komplexní péče v jedné masce. Ideálním společníkem na cesty, který poskytuje rychlé oživení a hydrataci pokožky, rozjasnění a sjednocení pleti během 15ti minut. Bio-hydrogelové masky představují moderní způsob, jak rychle a účinně dopravit účinné látky do pokožky. Tato zlatá maska obsahuje koloidní zlato, které napomáhá hojení jizev a urychluje regeneraci tkáně, provitamin B5 který pokožku zklidňuje, vyrovnává hladinu jejího PH, kyselinu hyaluronovou jenž udržuje vláhu v pleti a okamžitě ji hydratuje a v neposlední řadě také aloe vera které doplňuje pokožce potřebné vitaminy a minerály a zpomaluje proces jejího stárnutí

 • Výrobce: Ceskykaviar.cz s.r.o.
 • Dostupnost: Dostupné od 25.01.2024

  Stavy skladů

  Eshopskladem 0 bal
  na dotaz
 • Záruka:24 měs.
 • Cena bez DPH: 412,40 Kč / bal
 • Cena s DPH 21%:499,00 Kč
 • bal

  Papírové a gázové přikládací masky jsou hudbou minulosti. Při výrobě pokročilé kosmetiky je nahradil nový, daleko propracovanější materiál, který se perfektně dokáže přizpůsobit všem typům pokožky. Díky přilnavosti a vysoké absorpci bio-hydrogelu, jsme tuto masku obohatili o velmi atraktivní a účinné látky. Je navržena tak aby splňovala všechny potřebné benefity, které potřebuje a využije každá pokožka. Zlato je zde jako zástupce anti-agingové a regenerační složky, můžete se přesvědčit o jeho obsahu sami, stačí když po masce lehce přejedete prsty a obsažené zlato Vám okamžitě ulpí na kůži. Dále jsme využili zklidňujících, zvláčňujících a detoxikačních účinků jedinečné Aloe Vera, zatímco panthenol, pečuje o pokožku tím nejšetrnějším způsobem a má vysoce hojivé vlastnosti. To vše jsme propojili kyselinou hyaluronovou, která je v kosmetice považována za jednu z nejúčinnějších hydratačních složek. Tuto masku můžete používat 1x týdně jako doplněk ve vaší každodenní péči, anebo jako vzpruhu pro vytvoření dokonalého vzhledu před Vaší důležitou akcí.

  Hlavní benefity tohoto produktu

  • Rozjasnění a sjednocení barevného tónu pokožky
  • Hydratace a vyrovnání PH pokožky
  • Zklidnění a regenerace pleti
  • Vhodná jako maska po opalování nebo před důležitou událostí
  • Jemné vrásky jsou redukovány
  • Pleť je na dotek hladší a vypadá mladistvěji
  • Zpomaluje proces stárnutí pleti
  • Optimalizuje fyziologické funkce pokožky
  • Stimuluje syntézu kolagenu
  • Obnovuje kožní buňky

  Jak používat Bio-hydrogelovou zlatou masku

  • Masku aplikujte na vyčištěnou a důkladně odlíčenou pleť.
  • Otevřete sáček s obsahem a opatrně masku vyjměte a položte na čisté místo.
  • Masku rozložte do tvaru obličeje.
  • Opatrně odstraňte jednu krycí vrstvu tak, aby byla vidět hydrogelová zlatá membrána.
  • Masku přiložte na obličej tak, aby výřezy na nos a oči byly správně. Následně masku uhlaďte, aby důkladně přilnula k obličeji.
  • Sundejte síťovou vrstvu, která je nyní vně masky.
  • Krycí vrstvu společně s obalem můžete vyhodit.
  • Nechejte působit 10-15 minut a pak masku sundejte.
  • POUŽÍVEJTE JEDNOU TÝDNĚ.

  Úplné složení Bio-hydrogelové zlaté masky

  Aqua, Glycerin, Carrageenan, Panthenol, Mica, Amorphophalus Konjac Root Extract, Sucrose, CK77891, Sodium Levulinate, Phenoxyethanol, Sodium Anisate, Sodium Hyaluronate, CL77491 iron oxides, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid, Lactacid Acid, Sorbid Acid, Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder, CL77480 Gold, Sodium Hydroxide

  Popis jednotlivých složek


  Hydrogel

  Tenký gelový materiál podobný želatině, který v s obě dokáže držet ohromné množství účinných látek. Hydrogel je vytvořen z přírodních polymerů nazývaných karagenany. To jsou polysacharidy, které tvoří buněčné stěny různých červených řas. Hydrogel je aktivním a účinným transportérem všech látek, které jsou do hydrogelu napuštěny. Aktivní složky gelu reagují na teplotu pokožky a velmi dobře se vstřebávají. Na rozdíl od běžných plátýnkových masek, hydrogel nedovoluje aktivním látkám odpařovat se a tím na pleti působí po dlouhou dobu.

  D-Panthenol

  Neboli také provitamin B5 se získává z kyseliny panthenové a běžně se vyskytuje v lidské pokožce. V kosmetice je znám pro svoje zklidňující účinky. Pokožku skvěle hydratuje a změkčuje, a je také dobrým prostředkem pro hojení ran, zmírňuje pálení, svědění a šupinatění pokožky. Má protizánětlivé a antibakteriální účinky, používá se také při léčbě akné. D-Panthenol efektivně váže vodu v pokožce, čímž ji pomáhá udržovat hydratovanou, vláčnou a pružnou.

  Kyselina hyaluronová

  Je nedílnou součástí každého kvalitního hydratačního produktu. Je známá pro své intenzivní zvlhčující vlastnosti. Dokáže na sebe navázat velké množství vody, a to až stonásobek vlastní váhy. V naší pleti se vyskytuje přirozeně. Je třeba ji ale pravidelně doplňovat a udržovat díky ní v kondici kolagenová vlákna, která tvoří pokožku pružnou pevnou a mladistvou.

  Aloe vera

  Aloe vera, aneb rostlina nesmrtelnosti (jak ji nazývali už staří Egypťané), na sebe váže vlhkost, čímž pomáhá s hydratací pokožky. Gel extrahovaný z listů této rostliny má regenerační, zklidňující, zvláčňující, hojivé a chladicí schopnosti. Aloe Vera funguje jako antioxidant a je protizánětlivá. Díky těmto vlastnostem je ideální na popáleniny způsobené slunečními paprsky. Po nanesení tvoří na pokožce ochranný film a díky jeho antioxidační aktivitě a obsahu vitaminu A a E se může poškozená kůže postupně regenerovat. Tato blahodárná rostlina také zajišťuje obnovu porušené tkáně a navrací jí elasticitu.

  Zlato

  Zlato má mnoho blahodárných účinků na pleť. Mezi jeho nejvýznamnější vlastnosti patří schopnost regenerace pleti a její oživení. Má antioxidační účinky, čistí pokožku, působí na stimulaci buněčné aktivity a napomáhá její obnově. Má schopnost zabraňovat stárnutí pleti a podporuje tvorbu kolagenu. Má také vysokou schopnost vázat na sebe vlhkost, a proto zajišťuje hydrataci. Zlato má také blahodárné účinky na starší pleť, která potřebuje především zpevnit, zregenerovat a posílit stěny cévek. Díky tomu, že v kosmetice se zlato vyskytuje v podobě nanočástic, lehce projde pokožkou a tam napomáhá obnově tkáně, čímž se zlepšuje elasticita a náchylnost ke skvrnách. Má antibakteriální účinky a zrychluje hojení malých ranek a jizev. Pokožka po aplikaci působí rozjasněně, zdravě a vláčně.