Anti-agingová džungle aneb šest pravidel pro správný výběr produktů (díl 1)


30.10.2019

Je lepší retinol nebo kyselina hyaluronová? AHA nebo BHA? Kolagen nebo koenzym Q10? Také máte někdy pocit,že svět kosmetických produktů je plný záludných a sofistikovaných zkratek,které sice nevíte,co znamenají,ale matně si vybavujete,že se o nich psalo v nějakém dámském časopise? Nejste sama. Postupně se se všemi ingrediencemi dopodrobna seznámíme,ale nejdříve to vezmeme pěkně od základu. Americká asociace dermatologů doporučuje při výběru produktů následovat tato základní pravidla:

Číst dále


ÚVOD


23.10.2019

Milé dámy,

je mi potěšením pro vás pravidelně připravovat tento seriál o anti-agingové péči o pleť. Boj proti předčasnému stárnutí pleti je výzvou,se kterou se potýkáme všechny bez výjimky,a stejně tak je i prioritou kosmetologického a dermatologického výzkumu. Kudy se ubírá věda,které ingredience obstály v náročných studiích a které mají potenciál stát se novým kolagenem a kyselinou hyaluronovou?

Mojí misí je vám přinést exkluzivní náhled pod pokličku výzkumu,který dnes vytváří kosmetické produkty budoucnosti a podělit se s vámi o rady odborníků.

Číst dále